Вас задовольняють інформаційні матеріали на нашому сайті?
Так Ні

 Розсилки:
Новини
Прес-релізи


ПРОМИСЛОВІСТЬ І СІЛЬСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО

Свої стратегічні пріоритети УФГ незмінно пов'язує з інвестиційними проектами у ключових галузях української економіки, насамперед - на транспорті, у машинобудуванні, металургії, енергетиці, нафтопереробній, хімічній, легкій промисловості, виробництві будівельних матеріалів, сільському господарстві, переробній та інших галузях. При цьому компанія орієнтується на реальні ділові потреби вітчизняних виробників, прагнучи ефективно їх забезпечити. З огляду на цей фактор перші інвестиційні проекти УФГ спрямовувалися в сферу реформування різних галузей народногосподарського комплексу, формування інфраструктури національного ринку, пошук на міжнародному ринку перспективних ніш для українських товаровиробників, відновлення економічних зв'язків, розірваних після розпаду СРСР, і трансформування їх у ділові контакти на нових, ринкових засадах тощо.

Інвестиційна діяльність цього напряму здійснюється двома шляхами:
• реалізація проектів безпосередньо на об'єктах промисловості і сільського господарства;
• спрямування інвестицій у розвиток ринкової інфраструктури, зокрема, у сфери, що забезпечують надання інвестиційних, банківських, кредитних, страхових, рекламних, інформаційно-технологічних та інших послуг, які в свою чергу підвищують ефективність діяльності колективів промисловості і сільського господарства на вітчизняному та міжнародному ринках.

Загальний обсяг інвестицій у об'єкти промислового та сільськогосподарського виробництва, що входять до пакету пріоритетних проектів AT "Українська фінансова група", перевищує $100 млн.

УФГ реалізувала ряд проектів спільно з лідерами вітчизняної космічної галузі, зокрема, з ДП "КБ ПІВДЕННЕ" та деякими іншими структурами, що входять до сфери діяльності Національного космічного агентства України, державним підприємством "Завод ім. МАЛИШЕВА" та ін. Послуги в якості інвестиційного радника, інвестиційного керуючого надавалися об'єднанням "АвтоКрАЗ", "Харківський тракторний завод", "Хмельницька кондитерська фабрика", "Київмлин", Золотоніському консервному заводу, учасникам проекту "Екологічно чиста пшениця" тощо.

Водночас частина підприємств і об'єднань зі сфери промисловості і сільського господарства стали акціонерами УФГ, через цінні папери нашої компанії спрямували власні кошти в проекти AT "Українська фінансова група". Це, зокрема, Київське авіаційне об'єднання ім. О.АНТОНОВА, Київське виробниче об'єднання ім. С.КОРОЛЬОВА, Харківський коксохімічний комбінат, Шосткинський завод хімреактивів, аеропорт "Кривий Ріг", Київський м'ясокомбінат, Прилуцький меблевий завод тощо.

Для деяких корпоративних клієнтів УФГ знайшла ефективних стратегічних інвесторів.
Нині Українська фінансова група продовжує пошук на міжнародному ринку перспективних інвесторів і залучення їх до співпраці з українськими виробниками, забезпечує консалтинг, супровід, комплексне обслуговування інвестиційних проектів у різних галузях промисловості і сільського господарства України.Фінансовий дисплей
 Київ 
 Лондон 
 Нью-Йорк 
 Токіо 

Про компанiю | Прес-релiзи | Реклама | Карта сайту | Контакти
АТ "Українська фiнансова група" © 2003
Розробка сайту Cintech - Ukraine