Вас задовольняють інформаційні матеріали на нашому сайті?
Так Ні

 Розсилки:
Новини
Прес-релізи


ДІЛЕРСЬКІ МЕРЕЖІ

Українська фінансова група однією з перших в Україні розпочала інвестиційну діяльність у сфері розгортання систем спеціалізованої реалізації товарів і послуг, зокрема - ділерських мереж. Угоди про відповідну співпрацю було укладено з компаніями BMW (Німеччина), COMPAQ COMPUTER, COMPUTER-VISION, SUN MICROSYSTEMS, AT & Т (США), PIERRE CARDIN, IP GROUP (Франція) та ін. За перші 10 років своєї діяльності УФГ інвестувала в ці проекти понад $24 млн.

Наша компанія першою в Україні створила спільну мережу пунктів з WESTERN UNION FINANCIAL SERVICES INC. - визнаним лідером світового ринку швидкісних міжнародних переказів коштів. Фірменна міжнародна система цієї мережі включає в себе нині понад 270 000 пунктів більш як у 200 країнах і територіях світу. Надавані тут послуги доступні, практично, всьому населенню земної кулі. У швидкості, надійності, комфортності здійснення транзакцій WESTERN UNION не має собі рівних. Зокрема, за більш як 130 років реалізування переказів тут не зареєстровано жодного випадку пропажі грошей клієнтів.

З 1993 по 2001 pp. УФГ суттєво розширила мережу пунктів WESTERN UNION, яка забезпечує нині понад 30% ринку цього різновиду послуг у нашій країні. Через агентські угоди в рамках проекту компанія співпрацює з 30 вітчизняними банками. УФГ зуміла забезпечити високі стандарти діяльності міжнародної системи грошового трансферу. Європейський офіс WESTERN UNION відзначав УФГ спеціальними призами за високоякісне обслуговування клієнтів.

Загальний обсяг інвестицій УФГ у цей проект становить $1,9 млн.

УФГ однією з перших у країні забезпечила продаж і сервісне обслуговування імпортних автомобілів за стандартами лідерів світового автомобілебудування. Для цього 1992 року було створене спільне українсько-німецьке підприємство "Українська автомобільна компанія", що стало генеральним імпортером автомобілів концерну BMW в Україну. УФГ розгорнула мережу фірмових центрів продажу і технічного обслуговування легкових авто у Києві, Дніпропетровську, Донецьку, Харкові, Львові, Одесі, Черкасах. Персонал, задіяний в УАК, пройшов підготовку за стандартами німецького автомобільного сервісу. Таким чином, компанія запропонувала на українському ринку не лише першокласну продукцію, а й новітні технології продажу автомобілів, якісно нові для пострадянського простору підходи до організації справи, обслуговування клієнтів. Усе це дало можливість уже в 1995 році довести обсяг річного продажу автомобілів до $2,6 млн, a BMW став тоді одним із лідерів продаж у класі автомобілів вищого представницького класу на українському ринку.

Усвідомивши виняткову значимість і перспективність інформаційних технологій, УФГ у 1993 році створила спільне українсько-американське підприємство "Комп'ютерна Група УКРАЇНА", котре стало офіційним поставником в Україну продукції лідерів світового ринку комп'ютерної техніки і технології - міжнародних корпорацій COMPAQ COMPUTER, COMPUTER-VISION, SUN MICROSYSTEMS, AT&T. Клієнтами компанії стали відомі вітчизняні управлінські, виробничі, наукові та інші структури, зокрема, Адміністрація Президента України, міністерства і відомства, Національне космічне агентство України, "КБ ПІВДЕННЕ", НДПІ "Союз", НВО "Орбіта", ДП "Дніпрокосмос", ДП "Завод ім. МАЛИШЕВА", банк "Україна", "Укрсоцбанк", представництва в Україні компаній GENERAL ELECTRIC, KPMG, ERICSSON та ін.

Українська фінансова група приділяє особливу увагу цьому напрямку діяльності, вбачаючи значні перспективи у розвитку як спеціалізованих, так і неспеціалізованих ділерських мереж по реалізації товарів і послуг, що користуються високим і стабільним попитом на вітчизняному ринку.Фінансовий дисплей
 Київ 
 Лондон 
 Нью-Йорк 
 Токіо 

Про компанiю | Прес-релiзи | Реклама | Карта сайту | Контакти
АТ "Українська фiнансова група" © 2003
Розробка сайту Cintech - Ukraine