Вас задовольняють інформаційні матеріали на нашому сайті?
Так Ні

 Розсилки:
Новини
Прес-релізи


СТРАХУВАННЯ

Увагу, яка надається страховому бізнесу в контексті ділової стратегії АТ «Українська фінансова група", характеризує вже те, що за 12 років у проекти цієї сфери інвестовано близько $20 млн. Таке ставлення зумовлене як важливістю діяльності страхових компаній для забезпечення успішного реформування економіки України, так і тим, що страхування - неодмінна складова безпосреденьо інвестиційних проектів.

Свою діяльність на вітчизняному та міжнародному ринках страхових послуг Українська фінансова група розпочала з придбання у 1993 році пакету акцій компанії "ОСТРА-ОДЕСА". У 1994 році УФГ стала засновником ЗАТ "ОСТРА-КИЇВ", інвестувавши в цей проект загалом понад $1,8 млн. Запроваджена стратегія розвитку забезпечила компанії "ОСТРА-КИЇВ" стабільне лідерство на українському ринку страхування.

Тісно взаємодіючи зі своїми партнерами, насамперед, з відомими операторами міжнародного страхового ринку LLOYD'S, німецькими та російськими страховими і перестрахувальними компаніями, "ОСТРА-КИЇВ" забезпечила широкий діапазон якісних послуг у сфері страхування вантажів, транспортних засобів, будівельно-монтажних ризиків, майна, життя, медичного страхування, перестрахування тощо. У коло її постійних клієнтів увійшли Чорноморське та Азовське пароплавства, Асоціація міжнародних перевізників (АсМАП), представництва в Україні Європейського банку реконструкції і розвитку, SIEMENS, BASF, PHILIP MORRIS, REEBOK, LEE, MITSUBISHI та багато інших.

"ОСТРА-КИЇВ" першою серед вітчизняних страхових компаній виграла престижний міжнародний тендер на забезпечення страхових послуг у ході реконструкції столичного міжнародного пасажирського аеропорту "Бориспіль" - першого в Україні інвестиційного проекту Європейського банку реконструкції і розвитку.

Фінансовий дисплей
 Київ 
 Лондон 
 Нью-Йорк 
 Токіо 

Про компанiю | Прес-релiзи | Реклама | Карта сайту | Контакти
АТ "Українська фiнансова група" © 2003
Розробка сайту Cintech - Ukraine