Вас задовольняють інформаційні матеріали на нашому сайті?
Так Ні

 Розсилки:
Новини
Прес-релізи


ЛЕОНОВ
Олексій Олексійович
,
льотчик-космонавт,

Двічі Герой Радянського Союзу,

генерал-майор авіаціїЗ березня 1960 р. – у загоні радянських космонавтів.
18-19 березня 1965 р. – перший космічний політ на космічному кораблі “Восход-2”.
18 березня 1965 р. - перший у світовій практиці вихід у відкритий космос.
15-21 липня 1975 р. – другий космічний політ у якості командира космічного корабля “Союз-19”, під час якого була здійснена історична стиковка з американським кораблем
Apollo – перша в світі стиковка кораблів двох різних держав.
З 1971 р. – заступник начальника Центру підготовки космонавтів імені Ю.О.ГАГАРІНА, командир загону космонавтів.
Співголова Міжнародної асоціації учасників космічних польотів.
Дійсний член Міжнародної академії астронавтики.
Лауреат Державної премії СРСР.
Нагороджений орденами і медалями багатьох держав світу.


Із привітання з нагоди 10-ої річниці АТ “Українська фінансова група”


...Дозвольте від усього серця привітати Вас, людей, з якими мене поєднує багаторічна дружба, з таким радісним ювілеєм. Я цілковито усвідомлюю, наскільки нелегко досягалися Ваші перемоги на десятилітньому шляху: не випадково журналісти порівнюють діяльність на ринку СНД із проходженням космічного апарата крізь щільні шари атмосфери. І як людина, котра неодноразово звідувала на собі цю “подорож крізь вогонь”, вважаю десять років успішної роботи хай і за інших, та все ж екстремальних ринкових умов, показником, гідним особливої поваги.

Мені приємно нині привітати Вас із багатьох причин. І тому, що Україна була й лишається для мене рідним краєм, де живуть мої родичі і близькі друзі. І тому, що Українська фінансова група має у своїй багатогранній діяльності по-особливому дорогі для мене космічні аспекти. Достатньо згадати багаторічну співпрацю деяких структур Вашого холдингу з КБ “ПІВДЕННЕ” та іншими підприємствами, що належать до сфери діяльності Національного космічного агентства України. Чи про те, як УФГ прагне пропагувати космічну тематику серед співвітчизників, причому мені приємно, що в деяких таких заходах брав участь мій колега і мій учень – перший космонавт незалежної України Леонід КАДЕНЮК. Добрі почуття викликали у мене й повідомлення про те, що на Батьківщині відомого конструктора космічної техніки В.М.САЙГАКА Українська фінансова група багато зробила для увічнення пам’яті видатного земляка, зокрема, сприяла відкриттю меморіальної дошки, присвоєнню його імені назві головної вулиці села, де він народився.

І, звісно ж, у ході наших численних щирих, теплих особистих зустрічей я завжди переконувався у Вашому особливому ставленні до людей, які прокладають шлях у космос. Тому завжди звідую найтепліші почуття до Вашої компанії, до її добрих справ, щирих, сердечних людей.

Від усієї душі зичу Українській фінансовій групі подальших успіхів. І хай велич, загадковість і краса зоряних просторів Всесвіту і надалі надихає Вас на проекти, що допомагають землянам продовжувати космічну еру в новому тисячолітті!
Фінансовий дисплей
 Київ 
 Лондон 
 Нью-Йорк 
 Токіо 

Про компанiю | Прес-релiзи | Реклама | Карта сайту | Контакти
АТ "Українська фiнансова група" © 2003
Розробка сайту Cintech - Ukraine