Вас задовольняють інформаційні матеріали на нашому сайті?
Так Ні

 Розсилки:
Новини
Прес-релізи


ВОЛЬСЬКИЙ
Аркадій Іванович
,
відомий російський політичний

і громадський діяч,

Президент Російського союзу

промисловців і підприємців
(працедавців)

1969-1991 р.р. – заступник завідуючого відділом машинобудування ЦК КПРС, помічник Генерального секретаря ЦК КПРС. 1990-1992 р.р. – Президент науково-промислового союзу СРСР. 1986-1989 р.р. - депутат Верховної Ради РРФСР; 1989-1991 р.р. – депутат Верховної Ради СРСР. З 1992 р. – президент Російського союзу промисловців і підприємців (працедавців).

Лауреат Державної премії СРСР. Академік ряду академій Російської Федерації та інших країн.


Із привітання з нагоди 10-ої річниці АТ “Українська фінансова група”

...Ми високо цінуємо ініціативи і практичні кроки керівництва Вашої компанії по об’єднанню промисловців і підприємців на самому початку формування нових економічних відносин і активну участь у діяльності Українського союзу промисловців і підприємців, у Всеукраїнському об’єднанні підприємців, зусилля по налагоджуванню партнерських відносин із діловими колами Росії, інших країн СНД.

У російських і українських підприємців – величезне коло співпадаючих інтересів і широке поле сумісної діяльності на основі історичної спорідненості народів, взаємозв’язків економік наших країн, значної кооперації багатьох виробництв та галузей промисловості. Переконаний, що ми завжди будемо лишатися одне для одного стратегічними партнерами в торгово-економічній співпраці.
Фінансовий дисплей
 Київ 
 Лондон 
 Нью-Йорк 
 Токіо 

Про компанiю | Прес-релiзи | Реклама | Карта сайту | Контакти
АТ "Українська фiнансова група" © 2003
Розробка сайту Cintech - Ukraine