Вас задовольняють інформаційні матеріали на нашому сайті?
Так Ні

 Розсилки:
Новини
Прес-релізи


Валерій БОРЗОВ,
видатний український
спортсмен,
дворазовий Олімпійський чемпіон,

відомий політичний і громадський діяч


1986-1990 р.р. – заступник голови Державного комітету України з фізичної культури і спорту.
1990 р. – голова Державного комітету України у справах молоді і спорту України. 1991-1996 р.р. – Міністр у справах молоді і спорту України.
1996-1997 р.р. – голова Державного комітету України з фізичної культури і спорту.
З 1998 р. – народний депутат України.

2000 р. – голова Комітету Верховної Ради України з питань молодіжної політики, спорту і туризму.
1997-1998 р.р. – президент Національного олімпійського комітету України. Дворазовий чеміпон Олімпійських ігор 1972 р. у бігу на спринтерські дистанції, багаторазовий чемпіон Європи у бігу на 100 м.
Заслужений майстер спорту.
Відзначений багатьма державними та громадськими нагородами в Україні та за кордоном
.


Із привітання з нагоди 10-ої річниці АТ “Українська фінансова група”

...Спорт і бізнес по праву називають послами миру. І мені дуже приємно, що в біографії Української фінансової групи ці два напрямки діяльності знайшли водночас і гармонійне поєднання, і яскравий розвиток. Причому не менш важливо й те, що спільною основою для їх поєднання стало служіння інтересам України, авторитетному утвердженню нашої держави в сучасному світі.

За свою спортивну кар’єру мені пощастило не раз підійматися на найвищу сходинку п’єтдесталів пошани, а в період, коли до переходу на професійну роботу в парламенті доводилося очолювати Національний Олімпійський комітет, республіканські установи, належало часто бувати на різноманітних спортивних форумах і турнірах у якості керівника. Одначе й нині, коли підіймається на флагштоці прапор моєї Батьківщини, коли звучить її гімн, утверджуючи перемогу ще одного нашого співвітчизниика, а отже - й моєї країни, мого народу, на очі мимовлі набігають сльози - як це було вперше у моєму житті. Причому і з власної практики, і з досвіду моїх колег знаю, що спортивні перемоги нерідко ефективніше пропагують країну у світі, ніж дипломатичні заходи чи досягнення в якихось інших сферах (хоча я, звісно, визнаю корисність і незамінність зусиль цих фахівців).

А тому мені завжди було подвійно радісно спостерігати за тим, як Ваша компанія сприяла саме такому утвердженню авторитету Батьківщини на спортивних аренах планети. Достатньо згадати, що Українська фінансова група матеріально підтримувала першу Олімпійську чемпіонку в історії незалежної України - Оксану БАЮЛ, призерів зимових Олімпіад Олену ПЕТРОВУ та Віктора ПЕТРЕНКА, збірні команди з окремих видів спорту. Тобто Ви сприяли успішним виступам якраз тих спортсменів, що одними з перших утверджували авторитет незалежної Україну як спортивної держави.

Високій місії чудово слугують також Ваші фірмові заходи, що проводяться у нашій країні. І, насамперед, - ініційований і реалізований компанією «ДІАЛЛА КОММЮНІКЕЙШЕНЗ», яка входила до холдингу УФГ, «Пробіг під каштанами» - унікальне змагання з гуманним, доброчинним змістом, котрий ось уже багато років поспіль є однією з найяскравіших і найулюбленіших сторінок програми Дня Києва - щорічного свята столиці України. Причому мені, як колишньому спортсмену, важливо й те, що на цій дистанції всерйоз суперничають за перемогу кращі легкоатлети України, зокрема, члени національної збірної з цього виду спорту. А це в свою чергу сприяє унікальному досягненню - щороку результат переможця вищий, ніж досягнення його попередника! Не менш приємно й те, що в цьому змаганні вже традиційно масово бере участь чимало зарубіжних громадян. Ідеться не лише про тих, хто безпосередньо стартує на Хрещатику, живучи або працюючи в Україні. Географія «Пробігу під каштанами» роширилася вже навіть до далекої Австралії, де в олімпійському Мельбурні на старт виходили представники місцевої української діаспори. Побільше б таких ініціатив і імідж України в сучасному світі яснів би добротою, милосердям, любов’ю до людей, що, власне, споконвіку й лежить у основі духовних цінностей наших співвітчизників.

Не можу не сказати добрих слів і про іншого «посла миру» Української фінансової групи - її бізнес. Адже він нерідко приносив для престижу нашої країни не менше, ніж перемоги яскравих спортивних особистостей. До того ж за цими результатами з надією спостерігають і самі атлети, фахівці, працівники ЗМІ, оскільки рівень спорту в країні, рівень підготовки виступів атлетів щонайбезпосередніше залежать від розвитку економіки, ділових успіхів промисловців і підприємців. Як і від наявності в ділових колах небайдужих людей, котрі вболівають за долю вітчизняного спорту, можуть реально йому допомогти.

Отож дозвольте від щирого серця привітати Вас, дорогі друзі, з 10-літтям плідної, корисної для суспільства діяльності, і побажати кожному з працівників Вашого колективу, Вашим акціонерам, діловим партнерам успіхів, щастя, міцного здоров’я. І, звісно ж - нових яскравих перемог на всіх дистанціях ділового суперництва у ХХІ столітті!
Фінансовий дисплей
 Київ 
 Лондон 
 Нью-Йорк 
 Токіо 

Про компанiю | Прес-релiзи | Реклама | Карта сайту | Контакти
АТ "Українська фiнансова група" © 2003
Розробка сайту Cintech - Ukraine