Вас задовольняють інформаційні матеріали на нашому сайті?
Так Ні

 Розсилки:
Новини
Прес-релізи


ГНАТЮК
Дмитро Михайлович
видатний український співак,
відомий діяч культури, громадсько-політичного
життя України


Народний артист України, народний артист СРСР, лауреат Державної премії України імені Тараса ШЕВЧЕНКА, лауреат Державної премії СРСР, Герой Соціалістичної Праці.
Відзначений багатьма державними і творчими нагородами
.

Професор Київської державної консерваторії.

З 1998 р. – народний депутат України.

Із привітання з нагоди 10-ої річниці АТ “Українська фінансова група”

...Дозвольте від усього серця привітати Вас із першим десятиліттям, яке, вірю, матиме не менш чудове продовження у подальшій біографії компанії! Для наших співвітчизників назва "Українська фінансова група" асоціюється не лише з підприємництвом, а й з широкою гамою спонсорських проектів, доброчинних акцій, підтримкою важливих починань у науці, культурі, мистецтві, відродженні історичних, духовних святинь. Мені доводилося брати участь у деяких із таких заходів, і щоразу було приємно від того, що тут пропагувалося справжнє, зріле мистецтво, досконалі естетичні цінності, розкривалася краса людини і довколишнього світу, утверджувалася висока духовність і моральність.

Щиро зичу Вам нових досягнень у такій розмаїтій і корисній для суспільства діяльності Вашої компанії! Хай і наступні роки несуть Вам радість від усвідомлення того, що Ви свідомо й вищою мірою енергійно працюєте не лише на забезпечення добробуту співвітчизників, а й на утвердження засад духовності і культури в незалежній Україні, зміцнення авторитету нашої Батьківщини у сучасному світі!
Фінансовий дисплей
 Київ 
 Лондон 
 Нью-Йорк 
 Токіо 

Про компанiю | Прес-релiзи | Реклама | Карта сайту | Контакти
АТ "Українська фiнансова група" © 2003
Розробка сайту Cintech - Ukraine