Вас задовольняють інформаційні матеріали на нашому сайті?
Так Ні

 Розсилки:
Новини
Прес-релізи


ЦИБУХ Валерій Іванович,
відомий український політичний

і громадський діяч


У 1989-1991 р.р. – депутат Верховної Ради СРСР.
Після проголошення незалежності України працював, зокрема, в Посольстві України в Росії, заступником голови держадміністрації м.Києва, першим заступником Міністра транспорту України, радником Президента України з питань розвитку міжнародних транспортних коридорів.
1998 р. – Голова Державного комітету України по туризму.
2001 р. – Голова Державного комітету молодіжної політики, спорту і туризму України.
2002 р. – Голова Державної туристичної адміністрації України.


Із привітання з нагоди 10-ої річниці АТ “Українська фінансова група”

...І мені, й моїм колегам особливо до вподоби те, що «Українська фінансова група» і в сфері бізнесу, і в масштабному діапазоні своєї громадської, спонсорської, доброчинної діяльності завжди вагоме місце відводила і відводить молоді. Йдеться не лише про те, що чимало юних фахівців змогли знайти робочі місця у рамках інвестиційних проектів УФГ у різних галузях вітчизняної економіки. Компанія адаптувала в Україні нові форми бізнесу, почерпнуті з кращого світового досвіду, залучила до співпраці лідерів міжнародного ринку у сферах банківської справи, інформаційних технологій, промисловості, транспорту, енергетики, сільського господарства, страхування, торгівлі, сервісу, дозвілля, запровадила тут солідні міжнародні стандарти. Цей потік оновлення, оснований на кращих досягненнях, захопив багатьох наших молодих співвітчизників, відкрив для них перспективи кваліфікованої праці в своїй Батьківщині і в міжнародних ділових сферах, стимулює їхнє професійне і творче зростання.

Значний соціальний ефект забезпечили спонсорські, доброчинні заходи, на які Українська фінансова група спрямувала вже понад півтора мільйона доларів. Широкого визнання, зокрема, набули Ваші акції, зорієнтовані на підтримку закладів вітчизняної освіти, дошкільного виховання, традиційне встановлення Вами стипендій найбільш талановитим учням, студентам, учасникам наукових досліджень і художньої творчості. Загальнонаціонального звучання набула акція «Чужих дітей не буває!», націлена на підтримку підлітків і малюків, позбавлених повноцінної батьківської опіки. Багато робить УФГ для відродження в нашій країні духовності, розвитку мистецтва, культури, поширення і утвердження в житті наших сучасників християнських цінностей. Компанія співпрацює з Українським фондом культури та доброчинним культурно-науковим Всеукраїнським фондом Тараса ШЕВЧЕНКА у організації цікавих і корисних молодіжних заходів.

Особливої оцінки заслуговує й те, що Ваша компанія однією з перших започатковувала і розвивала в нашій країні комерційний туризм, сприяла відкриттю для співвітчизників маршрутів у десятки зарубіжних країн. Водночас УФГ матеріально підтримує підготовку і виступи найталановитіших вітчизняних спортсменів, серед яких - перші в незалежній Україні чемпіони та призери Олімпіад.

Отож хочу від усієї душі подякувати Вам, друзі, за таке свідоме багаторічне подвижництво і побажати плідних успіхів у подальших добрих починаннях. За молоддю - завжди майбутнє, а отже й Ваші проекти, спрямовані на підтримку підростаючого покоління, обернуться для Вас вдячністю земляків і новими перспективами, сприятимуть зміцненню нашої рідної Батьківщини.Фінансовий дисплей
 Київ 
 Лондон 
 Нью-Йорк 
 Токіо 

Про компанiю | Прес-релiзи | Реклама | Карта сайту | Контакти
АТ "Українська фiнансова група" © 2003
Розробка сайту Cintech - Ukraine