Вас задовольняють інформаційні матеріали на нашому сайті?
Так Ні

 Розсилки:
Новини
Прес-релізи


КРАВЧУК Леонід Макарович –
видатний український
політичний і громадський діяч,
перший Президент незалежної України,
народний депутат України
першого-четвертого скликань,

Герой України

У 2001 році Українська фінансова група відзначила своє перше 10-ліття. У цей же час разом зі всією країною ми святкували важливі ювілеї і новітньої вітчизняної історії. Адже 1991-ий був особливим, доленосним для України. Згадаймо...

24 серпня Верховна Рада прийняла Акт про проголошення Незалежності України. 1 грудня в ході Всеукраїнського референдуму понад 90 відсотків наших співвітчизників підтвердили відповідність цього вибору волі народу. Цього ж дня обрано першого Президента України - Леоніда Макаровича КРАВЧУКА. 8 грудня прийнято Угоду про створення СНД, а отже й узаконено зникнення з політичної карти світу Радянського Союзу. Розпочався процес офіційного визнання в сучасному світі незалежної України як суверенної держави.

Нині все це - сторінки історії, хоча, видається, все було зовсім недавно, діялося безпосередньо на наших очах.

Яким же бачиться нині, вже з позицій сьогодення, такий важливий 1991 рік і розпочатий ним етап становлення нашої Незалежності? Яку роль у розвитку держави, реалізації вітчизняних ринкових і демократичних реформ відігравала, зокрема, Українська фінансова група?

Ми адресували ці запитання політикам, яким історія відвела особливу роль у творенні нашої Незалежності, і, насамперед - першому Президенту України Л.М.КРАВЧУКУ.

Вибір не випадковий. Коли ми кажемо - історична особистість, то частіше за все маємо на увазі часи минулі. Вкрай рідко людина вже за життя заслуговує на подібне визначення. Та, гадається, Ви погодитеся з тим, що Леонід Макарович КРАВЧУК - саме такий виняток. Як би не оцінювали його дії прихильники чи противники, які б думки, рішення чи вчинки підтримували чи ігнорували, безсумнівним є й лишиться те, що цій людині випала, дійсно, історична роль - стати наприкінці другого тисячоліття біля колиски Незалежності України, створювати молоду українську державу, бути її першим Президентом.

Відповідно, особлива й міра оцінок такої людини, особливе її бачення того, що і як діялося у воістину доленосні 90-і, яким був вклад тих чи інших політиків і громадських діячів у розбудову нашої Незалежності. Ми щиро вдячні Л.М.КРАВЧУКУ за згоду дати ексклюзивне інтерв’ю і з задоволенням пропонуємо його Вашій увазі.


ПОВНИЙ ТЕКСТ ІНТЕРВ’Ю З ПЕРШИМ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ Л.М.КРАВЧУКОМ


ФРАГМЕНТ ІНТЕРВ’Ю З ПЕРШИМ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ Л.М.КРАВЧУКОМ ПРО ДІЯЛЬНІСТЬ АТ “УКРАЇНСЬКА ФІНАНСОВА ГРУПА”Фінансовий дисплей
 Київ 
 Лондон 
 Нью-Йорк 
 Токіо 

Про компанiю | Прес-релiзи | Реклама | Карта сайту | Контакти
АТ "Українська фiнансова група" © 2003
Розробка сайту Cintech - Ukraine