Вас задовольняють інформаційні матеріали на нашому сайті?
Так Ні

 Розсилки:
Новини
Прес-релізи


UTICO ПІДСУМОВУЄ УСПІХИ ПЕРШОГО ПІВРІЧЧЯ 2007 РОКУ І ОНОВЛЮЄ КЕРІВНИЦТВО

ЗАТ «Українська транспортна страхова компанія» (UTICO) підбила підсумки діяльності в першому півріччі поточного року, результати яких засвідчують стабільну тенденцію щодо зростання показників діяльності, ріст авторитету серед клієнтів і партнерів. Сума страхових надходжень за ці півроку склала 25 938 тис. грн., що перевищує аналогічний показник за такий же період попереднього року на 20%. Сума страхових виплат зросла на 1 418,4 тис. грн. і склала 9 059, 5 тис. грн. Обсяг сформованих страхових резервів збільшився до 20 960,7 тис. грн., в результаті чого фактичний запас платоспроможності склав 145 814,1 тис. грн. і перевищив нормативний у 18 разів.

Водночас Наглядова Рада ЗАТ «Українська транспортна страхова компанія» (UTICO) задовольнила прохання Г.В.Пішакової про звільнення її з посади Голови правління компанії за власним бажанням. Галина Володимирівна обіймала цю посаду з лютого 2001 року. За цей час під її керівництвом компанія надійно закріпилася серед провідних страховиків України, зміцнила авторитет, підійнялася на якісно новий рівень бізнес-діяльності, завжди надійно виконуючи взяті на себе зобов'язання. Зокрема, за цей період статутний фонд компанії зріс у 106 разів, обсяги страхових платежів – у 5,7 раза, а страхових відшкодувань – у 13 разів, фактичний запас платоспроможності - у 65,8 раза. UTICO постійно визначається експертами серед кращих компаній фінансового сектора як у професійних рейтингах різних напрямків страхової діяльності, так і в відомих незалежних рейтингах. У рамках Всеукраїнської рейтингової програми «Гвардія-500» Г.В.Пішакова щорічно відзначалася як один із провідних керівників вітчизняних компаній. Визнанням авторитету Галини Володимирівни на страховому ринку як успішного топ-менеджера стало й обрання UTICO Членом Президії Моторного (Транспортного) Страхового Бюро України, Членом Правління Ліги страхових організацій України, Членом Ради Ядерного страхового пулу України (ЯСП), а вона сама була обрана Головою фінансового комітету ЯСП.


Голова Ради директорів Корпорації „Українська фінансова група” В.Г.БАБИЧ від імені ділового сімейства УФГ, акціонерів ЗАТ "Українська транспортна страхова компанія" подякував Галині Володимирівні за величезний вклад у забезпечення результативності й динамічного розвитку бізнесу UTICO і побажав успіхів у подальшій діяльності. Зворушливі, теплі слова вдячності на адресу Г.В.ПІШАКОВОЇ прозвучали також і від усіх її колег у цьому колективі.


Рішенням Наглядової Ради ЗАТ «Українська транспортна страхова компанія» (UTICO) виконуючим обов’язки Голови правління компанії призначено М.О.ПАШНЄВА. Показово, що при виборі цієї кандидатури враховувалася також і рекомендація Г.В.ПІШАКОВОЇ щодо цього керівника, котрий підійнявся до рівня досвідченого топ-менеджера саме в час її керівництва компанією.


Микола Олексійович ПАШНЄВ працює в компанії з березня 1995 року, в останні роки займаючи посади Заступника Генерального директора Центрального управлення продажу, Заступника Голови правління зі страхування, Першого Заступника Голови правління.

UTICO засновано 1994 року. Компанія надає широкий спектр послуг як юридичним, так і фізичним особам по багатьох напрямках майнового, транспортного, особистого страхування та страхування відповідальності. Статутний фонд компанії становить 133,96 млн. грн., фактичні запаси платоспроможності у багато разів перевищують нормативні показники. UTICO Повний Член Моторного (Транспортного) Страхового бюро України та входить до складу його Президії, Член Ліги страхових організації України (входить до складу Правління ЛСОУ); співзасновник Ядерного страхового пулу України (Член фінансового комітету ЯСП України); Член Київської Торгово-промислової Палати, Торгово-промислової Палати України, Американської Торгової Палати в Україні. Регіональна мережа компанії уможливлює надання страхових послуг на всій території України – через 7 обласних дирекцій, 21 філію та три київські офіси. UTICO щорічно входить до "Національного Клубу страхової виплати" від самого початку його діяльності.
Фінансовий дисплей
 Київ 
 Лондон 
 Нью-Йорк 
 Токіо 

Про компанiю | Прес-релiзи | Реклама | Карта сайту | Контакти
АТ "Українська фiнансова група" © 2003
Розробка сайту Cintech - Ukraine