Вас задовольняють інформаційні матеріали на нашому сайті?
Так Ні

 Розсилки:
Новини
Прес-релізи


Шановні колеги та акціонери АТ „УКРАЇНСЬКА ФІНАНСОВА ГРУПА”!

Нинішня річниця - по-справжньому квітуча весняна подія, радісне свято для багатьох людей як в Україні, так і за її рубежами. Адже можна без перебільшення стверджувати: АТ „УФГ” - унікальна перлина і в колективі Корпорації „Українська фінансова група”, і вітчизняному бізнесі загалом. Саме їй випала доля і честь однією з перших розпочинати ринкові реформи в Україні, докорінно оновлювати українську економіку, орієнтуючись на кращий європейський і світовий досвід, спрямовувати в народне господарство життєво важливі інвестиції, залучати до співпраці лідерів міжнародного ринку. При цьому компанія не обмежувалася рамками суто бізнесових потреб і інтересів, активно бралася за найнагальніші проблеми, важливі й для підтримки демократичних процесів у суспільстві, перспективних починань на теренах науки, освіти, культури, мистецтва, відродження духовності. Стратегічним орієнтиром Товариства стало Вчення Спасителя, а гаслом повсяденної діяльності - Істина Біблії: „Кожна людина – вище Творіння Господнє!” Бо ж найвища мета реформ, за які бореться АТ „УФГ” - піднесення рівня життя співвітчизників до кращих сучасних стандартів, надання можливостей кожному громаданину України розвивати, вдосконалювати, реалізувати кращі риси, закладені в нього Богом, батьками, народом.

Отож, дорогі колеги, прийміть нині разом із сердечними вітаннями й слова щирої поваги, вдячності за Вашу працю. Міцного здоров’я Вам, щастя, радості, творчої наснаги в подальшому житті! Хай Господь відкриє перед кожним із Вас найкращі й нажаданіші перспективи, допоможе здійснити найзаповітніші мрії й бажання!

З незмінною повагою,

Валерій БАБИЧ,

Голова Ради директорів Корпорації „Українська фінансова група”

Шановні працівники

Акціонерного товариства „Українська фінансова група”!

Прийміть щирі вітання з нагоди

16-ої річниці плідної діяльності

АТ „УФГ”

на фінансовому ринку України!

Шістнадцятирічний досвід АТ „УФГ” дає підстави стверджувати, що компанії, дійсно, вдалося створити

в Україні вдалий проект порядного, стабільного й високоінтелектуального бізнесу. Бізнесу, що

основується на принципах професійності і вискої відповідальності.

16 років – це значний термін, це вагома дата,

це, дійсно, - справжнє свято!

Успіху, впевненості в майбутньому, реалізації творчих

планів і нових досягнень!

Колектив Комерційного банку „Українська фінансова група”

ВІТАЄМО

весь колектив

Акціонерного товариства

„Українська фінансова група”!

Щиро вітаємо всіх працівників і керівників АТ „Українська фінансова група” з 16-річчям!

По-справжньому приємно вітати вас із такою значною подією, оскільки впродовж усієї своєї діяльності АТ „УФГ” була й лишається однією з найуспішніших, найкомпетентніших і найавторитетніших компаній на фінансовому ринку України!

Від усієї душі зичимо всьому колективу подальших професійних досягнень, успішного втілення всіх починань і подальшого розвитку, а також невичерпної енергії, здоров’я й благополуччя!

Працівники ЗАТ „УТСК” (ЮТІКО)
Фінансовий дисплей
 Київ 
 Лондон 
 Нью-Йорк 
 Токіо 

Про компанiю | Прес-релiзи | Реклама | Карта сайту | Контакти
АТ "Українська фiнансова група" © 2003
Розробка сайту Cintech - Ukraine