Вас задовольняють інформаційні матеріали на нашому сайті?
Так Ні

 Розсилки:
Новини
Прес-релізи


ІЗ ПРИВІТАНЬ ДО 10-РІЧЧЯ ЮТІКО

ТРУДОВОМУ КОЛЕКТИВУ АТ "УКРАЇНСЬКА ТРАНСПОРТНА СТРАХОВА КОМПАНІЯ" (UTICO)

Шановні друзі!
Щиро радий нагоді вітати з 10-літнім ювілеєм Вашу компанію - одного з лідерів вітчизняного ринку страхування. Вам поталанило відзначати цю річницю в незвичайну пору біографії України, коли в молодій державі робляться воістину історичні кроки у формуванні демократії, громадянського суспільства, відкриваються перспективи виняткових темпів розвитку соціально-економічної сфери, спільною творчістю всього народу народжуються зразки високої духовності і моральності, що захоплюють сучасників у всьому світі. За такого піднесення особливої ваги набуває свідоме, самовіддане служіння рідній Батьківщині кожного громадянина. Зокрема - на страховому ринку, у соціально закцентованому секторі вітчизняної економіки, від якого найбезпосередніше залежить стабільність і благополуччя всього суспільства, забезпечення цивілізованих стандартів життя мільйонам співвітчизників.
Мені приємно відзначити те, що Ваш колектив завжди енергійно діяв і діє на висоті саме такого свідомого служіння своєму професійному, громадянському і моральному обов'язку. Адже Ви не обмежуєтеся проблемами розвитку лише власного акціонерного товариства, а постійно, цілеспрямовано долучаєтеся до розв'язання найнагальніших проблем формування українського ринку страхування, його інфраструктури, розробки нормативно-правової бази. У Верховній Раді України, її комітетах і комісіях із вдячністю відгукуються про Вашу допомогу в підготовці проектів законодавчих актів та інших документів, спрямованих на реформування сфери соціального захисту громадян, ринку страхових послуг, залучення респектабельних західних інвесторів до взаємовигідної співпраці в народногосподарському комплексі України.
Зичу Вашій компанії й надалі діяти з не меншою самовіддачею і результативністю, примножуючи добрі традиції так потрібного завжди, а надто - нині щирого патріотизму конкретних справ. Тим паче що попереду відкриваються захоплюючі перспективи натхненної, конструктивної діяльності всього суспільства, об'єднаного високою метою трансформування України в справжню сучасну розвинену демократичну європейську державу.
Нових успіхів Вам, шановні друзі, у Вашій важливій діяльності на кожен подальший день!
З повагою,
Володимир ЛИТВИН,
Голова Верховної Ради України

ПРАВЛІННЮ, ПЕРСОНАЛУ, АКЦІОНЕРАМ ЗАТ "УКРАЇНСЬКА ТРАНСПОРТНА СТРАХОВА КОМПАНІЯ”

Прийміть щирі вітання з 10-річним ювілеєм вашої компанії! Ця річниця - особлива вже з огляду на те, що Вам випала нелегка, та водночас шанована роль бути серед першопрохідців. Адже персонал УТСК належить до когорти фахівців, котрі в молодій незалежній українській державі своєю повсякденною діяльністю роблять конструктивний вклад у формування ринку сучасних страхових послуг - винятково важливої галузі національної економіки, перспективного джерела привернення інвестиційних ресурсів, ефективного складника соціального захисту населення.
Біографія вашої компанії віддзеркалює чимало рис становлення цього складного сегменту народногосподарського комплексу. І приємно, що ЗАТ "Українська транспортна страхова компанія" зуміло досягти поставлених цілей, розвинути значні темпи власного економічного розвитку, завоювати в професійних рейтингах страхування високі позиції. УТСК завжди дисципліновано виконує свої зобов'язання перед клієнтами і діловими партнерами, першочергову увагу приділяє вдосконаленню якості надаваних страхових послуг, досягненню європейських стандартів сервісу. Тому цілком закономірним стало й те, що Українська транспортна страхова компанія зуміла залучити до співпраці як ділового партнера одного з лідерів європейського ринку страхових послуг - ERGO FERSICHERUNGS GRUPPE з Німеччини, відкриваючи плідні перспективи міжнародної діяльності.
Щиро вітаючи Ваш енергійний, високопрофесійний колектив із нинішнім ювілеєм, зичу кожному з вас нових успіхів, незмінної творчої наснаги, особистого щастя й благополуччя. Хай здійсняться ваші найсміливіші задуми і плани, тим самим сприяючи подальшому стрімкому розвитку компанії, роблячи плідний вклад у зміцнення економіки рідної Батьківщини, соціальний захист співвітчизників.
З повагою та найкращими побажаннями,
Голова Держфінпослуг України
Суслов В. І.

Шановні друзі!
Щиро вітаю Ваш енергійний, цілеспрямований, кваліфікований колектив з ювілеєм!
Мені приємно відзначити насамперед одну з найприкметніших рис ЮТІКО: її постійну націленість на вирішення соціально значимих проблем економіки України. Адже перші 10 років біографії стали для Вашої компанії часом не лише стрімкого розвитку власного бізнесу, потужного лідерського зростання, а й свідомої активної участі у формуванні вітчизняного ринку страхування, його інфраструктури. Завдяки творчому підходу до справи, використанню кращого світового досвіду, працівники ЮТІКО сягнули елітного професійного рівня, який дає змогу активно залучати їх до законотворчого процесу, підготовки директивних та інших документів, що регламентують страхову діяльність в Україні, експертування реалізації різноманітних соціально-економічних проблем. Важливе значення для співвітчизників має й те, що Ваша компанія зуміла впевнено освоїтися на міжнародному, насамперед -європейському ринку страхових послуг, залучити його відомих лідерів до співпраці в нашій країні, відкриваючи перспективи стабільного інвестування в українську економіку.
ЮТІКО прагне повсякдень дисципліновано виконувати взяті на себе ділові зобов'язання, неодмінно і в повному обсязі здійснює страхові виплати, сприяючи завоюванню загалом в Україні довіри у клієнтів до страхового бізнесу, обернення його на ефективний засіб соціального захисту громадян.
Отож зичу Вашій компанії і в наступному десятилітті своєї біографії діяти з не меншою енергійністю, самовіддачею, результативністю. Адже попереду -особливо відповідальний період трансформації суспільства, за якого відбудеться різке підвищення ролі фінансового сектору в економіці України, котрий має, нарешті, стати, як і всюди у цивілізованому світі, одним із провідних засобів забезпечення стабільності життя, надійного соціального захисту громадян, акумулювання коштів і спрямування їх на вирішення найважливіших народногосподарських завдань. Такі революційні економічні зміни належить здійснювати справжнім професіоналам, котрим до снаги працювати за реальними світовими стандартами, і не випадково значні сподівання покладаються на нинішніх лідерів українського ринку, зокрема, на Українську транспортну страхову компанію.
Щастя Вам, благополуччя, шановні друзі, найкращих перспектив на кожен подальший день! Хай Її Величність Удача завжди буде разом з Вами в усіх підприємницьких починаннях, відкриваючи обрії нових ділових можливостей і досягнень!
Зі щирою повагою,
С. БУРЯК,
голова Комітету Верховної Ради України з питань фінансів і банківської діяльності, народний депутат України

ВІТАЄМО З 10-РІЧЧЯМ!

Від імені президії МТСБУ, за дорученням страховиків -членів Моторного (транспортного) страхового бюро України вітаю увесь дружний колектив Української транспортної страхової компанії, її засновників та акціонерів із знаменною датою - 10-річчям від часу заснування компанії.
З особливою приємністю хочеться відзначити, що цьогоріч збіглися дві ювілейні дати: десятиліття МТСБУ та УТСК. Це були роки нашого спільного становлення, спільного зростання. Всі ці десять років УТСК незмінно перебуває в першій десятці лідерів серед наших страховиків - членів МТСБУ, демонструючи впевнену стабільність динамічного зростання. Вам вдалося закріпити за собою провідні позиції на ринку класичного страхування автотранспортних ризиків, у тому числі забезпечити дійову участь у системі міжнародного автострахування "Зелена картка", а також у страхуванні цивільної відповідальності власників транспортних засобів в Україні.
З нагоди ювілею компанії маю честь особисто засвідчити свою повагу голові правління компанії, члену президії МТСБУ та керівнику численних робочих груп - Галині Володимирівні Пішаковій. Завдяки невтомній праці, творчому ставленню до справи утвердився неповторний стиль і чіткий професійний почерк роботи компанії УТСК на страховому ринку. Поставивши перед собою високі вимоги щодо рівня страхової культури, ви зуміли завоювати і зберегти свого клієнта, а в результаті зайняти гідне місце серед грандів страхового бізнесу України.
На майбутнє десятиліття дозвольте побажати дружній команді УТСК ще потужнішої динаміки росту страхових премій і гармонійного співвідношення виплат - заради високої і благородної мети - захисту матеріальних інтересів застрахованих вами та вдячних вам громадян.
Зі щирою повагою,
Президент МТСБУ
Володимир Романишин

ПРАВЛІННЮ ЗАТ "УКРАЇНСЬКА ТРАНСПОРТНА СТРАХОВА КОМПАНІЯ"

Шановні друзі!
На ринку України, якому притаманні не лише висока динаміка розвитку, жорсткість конкуренції, а й численні труднощі, проблеми, негаразди, інвестори, традиційно, з особливою обережністю обирають проекти й об'єкти для вкладення своїх коштів, а одними з найважливіших критеріїв за такого вибору на рівні з професіоналізмом, реальними діловими успіхами потенційних партнерів визначають і їхню порядність, надійність, моральність. Мені приємно, що саме такі шановані якості банк "Українська фінансова група" знайшов і високо оцінив у Вашій компанії, не помилившись у своєму виборі. Нині, на ювілейному рубежі, особливо помітно, що зазначені якості стали справжнім фундаментом, котрий дав можливість Вашому колективу упродовж своєї десятилітньої діяльності завоювати високий професійний авторитет на вітчизняному і міжнародному ринках, забезпечити чималі ділові досягнення.
Нашому банку приємно співпрацювати з Українська транспортною страховою компанією як у рамках безпосереднього інвестиційного проекту, так і в реалізації спільної соціально-економічної політики холдингу "Української фінансової групи", його фірмових корпоративних цінностей. Особливо радує те, що персонал ЮТІКО прагне своєю повсякденною діяльністю сповідувати високі моральні принципи в спілкуванні з клієнтами і діловими партнерами, реалізуючи на практиці девіз, сповнений високого духовного змісту: "Кожна людина - вище творіння Господнє". Таке ставлення основане на винятковій повазі до кожного сучасника, належному пошануванні його запитів і потреб, прагненню зробити все можливе для того, щоб клієнт і партнер лишилися задоволені наданими їм послугами і душевним теплом, щирою повагою, любов'ю працівників компанії.
Тому мені приємно ще раз наголосити на тому, що банк "Українська фінансова група" високо цінує Вас як свого надійного, високоперспективного ділового партнера, покладає значні надії на подальшу співпрацю з Вами, вірить в успіх спільних ділових починань. Від усього серця зичу, аби Господь завжди оберігав і підтримував Вас в усіх справах, щедро дарував міцне здоров'я, творчу наснагу, радість, благополуччя, все необхідне для справжнього щастя Вам, Вашим рідним і близьким. Хай Віра, Надія, Любов і надалі завжди осяюють Ваші шляхи до нових звершень!
Зі щирою повагою,
Валерій БАБИЧ,
Голова Правління банку "Українська фінансова група"

Від: Клаус Флеммінг, Член Правління
Для: ЗАТ "УТСК" Вул. Саксаганського 77 01033 Київ Україна
5 year anniversary Storebrand Helse
Страхова група ERGO Пл- Вікторінплац 2 40198 Дюссельдорф Тел.: 0211/4937-1506 Факс: 0211/4937-1500

Шановна пані Пішакова, шановні колеги ЗАТ "УТСК",
Щиро вітаю Вас із 10-річним ювілеєм "Української транспортної страхової компанії" .
Ви з гордістю можете поглянути на все, чого досягли за цей час. За останні роки було докладено багато зусиль для того, щоб ЗАТ "УТСК" стало визнаним та визначним страховиком в Україні. Ці зусилля мали успіх. За це моя щира подяка всім співробітникам компанії.
На жаль, в мене досі не було можливості відвідати Україну. З нетерпінням очікую на ту мить, коли особисто познайомлюся з Вами, пані Пішакова, зі співробітниками ЗАТ "УТСК" та з Вашою країною.
Позитивні тенденції, що відбуваються в українському страхуванні, відкривають нові можливості також і для Вашої компанії. Я впевнений, що Ваша компанія з новим продуктом та послугами і в майбутньому буде на належному рівні у сфері надання страхових послуг.
Дозвольте ж і нам у майбутньому також робити все, щоб ЗАТ "УТСК" продовжував свій позитивний розвиток. Я й надалі бажаю усім співробітникам компанії успіху та творчої наснаги.
З повагою,
Ваш Клаус Флеммінг

ПРАВЛІННЮ ЗАТ "УКРАЇНСЬКА ТРАНСПОРТНА СТРАХОВА КОМПАНІЯ"

Шановні друзі!
Вітаємо вас із 10-ю річницею успішної діяльності на українському страховому ринку.
За ці роки Українська транспортна страхова компанія стала яскравим прикладом плідної і наполегливої праці, помноженої на високий професіоналізм. Завдяки цьому УТСК щороку забезпечувала високі темпи зростання, збільшувала кількість реалізованих страхових продуктів, розширювала регіональну мережу. А отже, щороку дедалі більше клієнтів вважало і вважає вашу компанію своїм надійним другом.
Приємно, що помітний вклад ви вносите і в суспільне життя. Зокрема, завдяки Вашій підтримці українські мандрівники встановили прапор України на Ельбрусі і Північному полюсі, а одна з непідкорених донедавна вершин Гімалаїв отримала назву нашої держави саме завдяки сходженню на неї вітчизняної команди альпіністів, підтримуваної УТСК.
Щиро зичимо Вам подальших успіхів у праці, вдосконаленні та розвитку компанії. Хай здолаються Вами нові непідкорені вершини!

ЛІГА СТРАХОВИХ ОРГАНІЗАЦІЙ УКРАЇНИ

ПРАВЛІННЮ ЗАТ "УКРАЇНСЬКА ТРАНСПОРТНА СТРАХОВА КОМПАНІЯ"

Дорогі друзі!
Сердечно вітаю з першим десятиліттям у Вашій діловій біографії! Серед багатьох Ваших досягнень цієї пори особливо хотілося б виділити одне: ЮТІКО власним прикладом переконливо довела, що високий професійний рівень персоналу, виняткова самовіддача працівників у виконанні своїх фахових обов'язків, незмінний пошук і застосування нового, передового, поважливе ставлення до клієнтів і партнерів навіть на надскладному українському ринку закономірно обертаються на високі досягнення, забезпечують солідне утвердження в авторитетних міжнародних ділових колах.
АТ "Українська фінансова група" відзначає успіхи ЮТІКО з особливою радістю, оскільки страхування було й залишається одним зі стратегічних напрямів інвестиційної діяльності нашої компанії. При цьому УФГ завжди вдавалося за допомогою фінансово-інвестиційних інструментів не просто підтримувати перспективні починання наших ділових партнерів, а допомагати їм ставати справжніми лідерами вітчизняного ринку страхових послуг, залучати до співпраці європейських і світових грандів страхування. Тому й нині приємно усвідомлювати, що ЮТІКО зуміла ефективно, плідно використати інвестиції "Української фінансової групи" для потужного нарощування власного ділового потенціалу, піднесення на лідерські позиції серед вітчизняних страховиків. І я від усієї душі зичу, аби рекордні темпи зростання, набуті Вами в минулі роки, не збавлялися і в майбутньому, примножуючи потужний діловий потенціал Вашого талановитого колективу, допомагаючи сягнути всіх вершин, про які Ви мрієте і яких прагнете.
Ми високо цінуємо партнерство з Вами, дорогі друзі, прагнучи й надалі наповнювати його конструктивним змістом.
Нових Вам успіхів, щастя, міцного здоров'я, переможного довголіття на міжнародному і вітчизняному ринках страхування!
З незмінною повагою,
Президент АТ "Українська фінансова група"
О. ТАТУРІНА


ГОЛОВІ ПРАВЛІННЯ
ЗАТ "УКРАЇНСЬКА ТРАНСПОРТНА СТРАХОВА КОМПАНІЯ" ПІШАКОВІЙ Г. В.

Шановна Галино Володимирівно!
Прийміть найкращі вітання з нагоди 10-ї річниці з дня заснування ЗАТ "Українська транспортна страхова компанія".
За роки, що минули, напрацьовано досвід, який базується на кращих традиціях страхової діяльності, створено висококваліфікований колектив фахівців. Компанія успішно працює на страховому ринку України. Ключові показники діяльності за цей час переконливо підтверджують її ефективний розвиток та високий рівень довіри до неї клієнтів.
Фахівці компанії постійно вдосконалюють методологію та підходи до оцінки ринків, аналізують та коригують пропонований клієнтам набір страхових послуг. Особливо ми цінуємо співпрацю з Вами, як членом Київської Торгово-промислової палати, у сприянні розвитку нашого регіону.
Бажаємо Вам, шановна Галино Володимирівно, та всьому колективу компанії подальших творчих успіхів, здоров'я та фінансового благополуччя!
З повагою,
Президент Київської Торгово-промислової палати
М. В. Засульський
Фінансовий дисплей
 Київ 
 Лондон 
 Нью-Йорк 
 Токіо 

Про компанiю | Прес-релiзи | Реклама | Карта сайту | Контакти
АТ "Українська фiнансова група" © 2003
Розробка сайту Cintech - Ukraine