Вас задовольняють інформаційні матеріали на нашому сайті?
Так Ні

 Розсилки:
Новини
Прес-релізи


БАБИЧ Валерій Георгійович,
відомий підприємець, громадсько-політичний діяч, перший президент АТ “Українська фінансова група”
Народився 25 серпня 1953 р. у м. Броди Львівської області.
Отримав вищу економічну освіту в Києві.
Працював у Академії Наук України, молодіжних організаціях, Держплані України, Раді Міністрів України.
У 1990 р. створив і очолив компанію “Інтер-Інвест”.
У 1991 р. обраний головою правління РАТ “Українська біржа”.
У 1992 р. після реорганізації цієї компанії в АТ “Українська фінансова група” обраний її президентом.
У 1994 та 1998 р.р. обирався до Верховної Ради України, працюючи там на постійній основі.
У 2002 році знову обраний президентом АТ “Українська фінансова група”. У
2004 році обраний головою правління банку “Українська фінансова група”. У 2006 році очолив корпорацію "Українська фінансова група".

В.Г.БАБИЧ веде активну громадсько-політичну діяльність.
У 1993-1994 р.р. – радник Президента України Л.М.КРАВЧУКА з питань ринкової економіки.
У 1994 р. балотувався у Президенти України.
У 1998-2003 р. р. обирався головою політичної партії “Всеукраїнське об’єднання християн”.
В.Г.БАБИЧ ініціював створення і очолював діяльність багатьох громадських організацій, котрі підтримували демократичні перетворення і ринкові реформи в Україні та СНД.
Зокрема, в 1991 р. був обраний президентом Конгресу бірж СРСР; у незалежній Україні в наступні роки обирався керівником Конгресу ділових кіл України, Східно-Європейського об’єднання підприємців, Всеукраїнського об’єднання підприємців. В.Г.БАБИЧ – один із організаторів Українського союзу промисловців і підприємців, неодноразово обирався до керівних органів УСПП. Бере активну участь у діяльності, спрямованій на розвиток ефективних політичних, соціально-економічних, культурних та інших взаємин України з зарубіжними країнами, зокрема, обирався головою Федерації товариств дружби України з зарубіжними країнами, президентом Українського міжнародного християнського доброчинного фонду, віце-президентом Українського міжнародного фонду Тараса ШЕВЧЕНКА тощо.
Веде широку доброчинну діяльність, надає меценатську, спонсорську підтримку багатьом починанням у науці, освіті, культурі, мистецтві, літературі, спорті.

Українська фінансова група – ровесниця незалежності України. Йдеться не просто про формальне співпадіння дат народження компанії і держави. Свого часу один із представників знаменитого сімейства Фордів відзначав у інтерв’ю, що при виборі ділових проектів головним для нього було те, чого в той момент найбільше потребувала Америка. Працівники Української фінансової групи мають усі підстави говорити про таке ж ставлення нашої компанії до своєї рідної країни. Адже саме в контексті розбудови молодої української держави, реформування її економіки визначалися етапи становлення УФГ, чимало напрямків, форм і методів її діяльності.

Власне, й саме створення компанії зумовлене процесами переходу економіки України від централізованого розподілу сировинних і матеріальних ресурсів, успадкованого від попереднього тоталітарного суспільства, до системи ринкового забезпечення ними. Навесні 1991 року в Києві було засноване одне з перших вітчизняних акціонерних товариств - PAT "Українська біржа", що відроджувало в Україні механізми біржової торгівлі, сприяючи реформуванню ключових галузей економіки молодої незалежної держави. Надалі, коли сформувалася потреба у реалізації інвестиційних проектів, компанія здійснила реорганізацію, в ході якої збільшила в 4 рази свій статутний капітал, визначила нові напрямки бізнесової діяльності, запровадила відповідний менеджмент. Тоді ж вона отримала і нинішню назву - Українська фінансова група. У 1992-1993 роках за участю зарубіжних фахівців проведено модернізацію діяльності УФГ у відповідності зі стандартами міжнародних фінансово-інвестиційних корпорацій, що дало нам можливість ефективно використати кращий світовий досвід.

Розпочавши бізнес із кількох десятків тисяч доларів, отриманих від перших торговельних операцій, компанія доволі швидко накопичила капітал, достатній для здійснення інвестиційної діяльності на вітчизняному і міжнародному ринках.

За минулі роки "Українська фінансова група" напрацювала унікальний досвід успішного інвестування майже в усі ключові галузі вітчизняної економіки: промисловість, сільське господарство, сучасні інформаційні технології, енергетику, будівництво, транспорт, фінансово-банківський сектор, торгівлю, операції з нерухомістю і земельними ділянками, страхування, засоби масової інформації, рекламний бізнес тощо, а також у розвиток сучасних ринкових і суспільних інституцій. У рамках цих проектів уже впродовж перших 10 літ компанія інвестувала $100,9 млн власних і залучених коштів, а ще $56 млн - взяла в управління (і тут, і надалі фінансові показники подані в доларах США за курсом Національного банку України на час здійснення зазначених бізнесових операцій).

УФГ розгорнула свою діяльність у всіх регіонах України. При цьому компанія створила і реалізувала власну систему пошуку, відбору, здійснення, обслуговування високоприбуткових і перспективних інвестиційних проектів, які стабільно забезпечували клієнтам і діловим партнерам успішні економічні результати.

Українська фінансова група та її структури у різні періоди були лідерами на вітчизняному ринку, зокрема: у біржовій торгівлі - PAT "Українська біржа", ТБ "Українська біржа ДЕСЯТИННА"; у страхуванні - CAT "Остра-Київ"; у торгівлі - мережа супермаркетів "Тріумфальна арка - Дипломат"; у рекламному бізнесі -"Діалла коммюнікейшенз", "Ай Пі Київ"; у системі ділових видань - "Деловая Украина", "Галицькі контракти"; серед перших у сфері банківських послуг були "Київський міжнародний банк" та "Київський інвестиційний банк"; на ринку інформаційних технологій - СП "Комп'ютерна група "УКРАЇНА", "Київські телевізійні мережі"; у сфері розвитку ділерських мереж - СП "Українська автомобільна компанія" - генеральний імпортер продукції концерну "BMW" в Україні, мережа пунктів компанії "WESTERN UNION FINANCIAL SERVICES INC." тощо.

Чимало різновидів бізнесу Українська фінансова група запозичувала з досвіду лідерів світового ринку, першою або однією з перших адаптуючи їх у вітчизняній економіці.

Слід відзначити принципово важливу особливість ділової стратегії, розробленої і утвердженої компанією в ході практичної діяльності: кошти УФҐ інвестувалися лише в ті проекти, які надійно забезпечували на той час найвищі прибутки, а за змін ринкової кон'юнктури - оперативно й цілеспрямовано реінвестувалися у нові проекти, що отримували кращі перспективи. Так, у 1991-1992 pp. наші інвестиції спрямовувалися у біржову торгівлю сировинно-матеріальними ресурсами; у 1992-1993 pp. - реінвестувалися переважно в операції з нерухомістю; у 1993-1995 pp. - у розгортання в Україні ділерських мереж відомих міжнародних компаній; у 1994-1997 pp. - у фінансову сферу, створення і забезпечення діяльності банківських структур, страховий бізнес; наприкінці десятиліття - в інформаційні технології та інші перспективні починання. Отож разом із інтенсивним освоєнням значної кількості ділових проектів і напрямків діяльності забезпечувалася стабільно їх висока ефективність. Не менш прикметною рисою бізнесу УФГ завжди було й лишається безумовне, принципове дотримання вимог чинного законодавства.

Нам вдалося залучити до діяльності в Україні відомі банки, компанії, фірми, які посідають чільні місця на світовому ринку, реалізувати з ними перспективні спільні проекти. Сьогодні ми з вдячністю згадуємо співпрацю з такими відомими структурами міжнародного бізнесу як EUROPEAN BANK FOR RECONSTRUCTION & DEVELOPMENT, MERRILL LYNCH, DEUTSCHE BANK, АЛЬФА-БАНК, BMW, COMPAQ COMPUTER, SUN MICROSYSTEMS, AT&T, WESTERN UNION, PIERRE CARD1N, LLOYD'S, ALEXANDER&ALEXANDER, ERGO VERSICHERUNGSGRUPP, ИНГОССТРАХ та багато інших.

Набутий потенціал УФГ спрямовувала на розвиток економіки України, забезпечуючи потреби як вищих ланок управління, зокрема, Адміністрації Президента України, міністерств і відомств, так і виробничої сфери, реалізуючи спільні проекти з такими партнерами як об'єднання "КБ ПІВДЕННЕ" та деякі інші структури, що входять до сфери діяльності Національного космічного агентства України, міжна­родні аеропорти "Бориспіль", "Кривий Ріг" тощо.

Українська фінансова група власною діяльністю довела, що в Україні можна успішно долати кризові перешкоди, на взаємовигідних засадах співпрацювати з найвідомішими світовими компаніями, ефективно забезпечувати ділові потреби клієнтів і партнерів.

Соціальні аспекти результатів діяльності УФГ не менш важливі. Так, за перше десятиріччя у сфері бізнесу Української фінансової групи створено понад 10 тисяч робочих місць. Наша компанія, зокрема, сприяла відродженню видатних пам'яток національної та світової історії і архітектури, підтримувала починання, зорієнтовані на розвиток вітчизняної культури, науки, освіти, мистецтва, народної творчості, відродження духовності, допомагала закладам системи охорони здоров'я, соціального забезпечення, спортсменам, що стали першими олімпійськими чемпіонами та призерами незалежної України, та багатьом іншим.

Досвід, знання, кадрові і фінансові ресурси, напрацьовані зв'язки, солідна ділова репутація і авторитет УФГ становлять значний потенціал, який дає можливість компанії і в третьому тисячолітті впевнено прямувати в майбутнє, успішно реалізувати проекти будь-якої складності, ефективно діяти на вітчизняному і міжнародному ринках.
Фінансовий дисплей
 Київ 
 Лондон 
 Нью-Йорк 
 Токіо 

Про компанiю | Прес-релiзи | Реклама | Карта сайту | Контакти
АТ "Українська фiнансова група" © 2003
Розробка сайту Cintech - Ukraine