Вас задовольняють інформаційні матеріали на нашому сайті?
Так Ні

 Розсилки:
Новини
Прес-релізи


Дорогі друзі!

Ось і ще один рік завершує свій біг, лишаючи пам’ятний слід у долі країни і кожної людини зокрема. Яким був він для Української фінансової групи?

Підсумовуючи досягнуте, наша компанія з задоволенням відзначає насамперед успіхи в діловій сфері. У цей період УФГ помітно зміцнила свій фінансово-економчний потенціал, зокрема, її статутний фонд упродовж 2003 року зріс із 30 до 145 мільйонів гривень. Річний обіг капіталів компанії знову значно перевищив рубіж у мільярд гривень. Кількість регіональних представництв, що забезпечують проекти, сягнув 1700, причому вони ефективно працюють у всіх областях країни.

УФГ успішно реалізує інвестиційні починання спільно зі своїми діловими партнерами, насамперед – із одним із лідерів європейського ринку страхування ERGO VERSICHERUNGSGRUPPE AG. Результати такої співпраці позитивно позначаються на економічному потенціалі Української транспортної страхової компанії, що входить до холдингу УФГ. ЮТІКО потужно освоює лідерські позиції на вітчизянному страховому ринку. Тут уже стало традицією перевищувати попередні економічні досягнення буквально щокварталу. Компанія все вище підіймається сходинками професійного рейтингу страхівників і за все більшою кількістю позицій міцно утверджується в його чільних десятках. Майбутній рік стане ювілейним – десятим за ліком – у біографії ЮТІКО. І приємно, що до настільки прикметного рубежу компанія наближається на хвилі вражаючих успіхів.

Не менш ефективна спавіпраця УФГ і з фондом ХАБІТАТ. Причому здійснюється вона в рамках діяльності Програми ООН “Розвиток малого та середнього бізнесу в Україні”, відкриваючи багатьом співвітчизникам можливість участі як у вирішенні глобальних завдань Організації Об’єднаних Націй у нашому регіоні, так і конкретних проблем економіки, соціальної сфери України, багатьох областей, районів, міст країни.

Успішно розвиваються й проекти, котрі віддавна завоювали нам стабільну добру відомість у нашій країні та за рубежем. Зокрема, компанія WESTERN UNION, традиційно, відзначає нашу компанію як одного з кращих своїх ділових агентів у світі. Понад 10 літ ми працюємо спільно і незмінно досягаємо високих результатів. Українській фінансовій групі нині належить понад третина термінових переказів, що здійснюються в Україні через систему WESTERN UNION. Нам приємно розділити спільний успіх і з 30 вітчизняними банками – нашими партнерами в даному проекті. Якість їх обслуговування клієнтів пунктів WESTERN UNION, як і в філіалах УФГ, відповідає міжнародним стандартам, а темпи розвитку радують своєю стрімкістю.

В УФГ з осбливим задоволенням відзначають і те, що в рамках проектів нашої компанії у 2003 році в Україну залучено ще понад 10 мільйонів євро інвестицій, створені додатково робочі міця, надана доброчинна і спонсорська допомога багатьом співвітчизникам.

Перелік доясгнень можна значно продовжити. Але, як завжди, детальніше ми зробимо це на зборах акціонерів, звітуючи про зроблене. Для нас винятково важливим є те, що на останніх зборах акціонерів більш аніж 99 відсотками голосів їх учасників було схвалено як підсумки діяльності УФГ в цілому, так і обрані компанією нові напрямки фінансово-економічної діяльності.

Сьогодні я від усієї душі дякую всім, хто був із нами в цей нелегкий, непростий рік. Ми чесно і впевнено пройшли його діловою дистанцією, разом здолали всі труднощі, які постали на шляху, разом рухалися вперед, відкриваючи в наступаючому 2004-ому значніші, якісно нові перспективи у багатьох сферах діяльності. У мене є всі підстави бути впевненим у тому, що й надалі УФГ зуміє успішно вести бізнес на вітчизяному й міжнародному ринках, сприяючи процвітанню України, зміцненню її соціально-економічної сфери, покращенню добробуту співвітчизників.

Сердечно вітаю Вас, дорогі друзі, з новорічними й різдвяними святами, і щиро бажаю, аби 2004-ий рік, значною мірою доленосний для нашої країни, став по-справжньому щасливим для кожного з Вас, Ваших рідних і близьких. Хай Господь щедро дарує в ньому щастя, здоров’я, радість, досягнення найзаповітніших бажань і цілей!
Фінансовий дисплей
 Київ 
 Лондон 
 Нью-Йорк 
 Токіо 

Про компанiю | Прес-релiзи | Реклама | Карта сайту | Контакти
АТ "Українська фiнансова група" © 2003
Розробка сайту Cintech - Ukraine