Вас задовольняють інформаційні матеріали на нашому сайті?
Так Ні

 Розсилки:
Новини
Прес-релізи


1.05.2003 р.

УСПІШНО ЗАВЕРШИЛАСЯ АКЦІЯ УФГ ТА ЇЇ БАНКІВ-ПАРТНЕРІВ, ПРИСВЯЧЕНА 10-РІЧЧЮ ДІЯЛЬНОСТІ WESTERN UNION В УКРАЇНІ

Успішно завершилася акція Української фінансової групи та її банків-партнерів, присвячена 10-річчю діяльності Western Union в Україні, що тривала з 1 по 30 квітня н.р. Цей ювілей першою в нашій країні не випадково відзначає саме УФГ. Адже Українська фінансова група, очолювана Валерієм БАБИЧЕМ, на початку 90-х запросила відому американську компанію до співпраці на вітчизняному ринку. У 1993 р. вона відкрила перший у нашій країні пункт Western Union, а потім першою розгорнула мережу аналогічних пунктів по всій Україні, запропонувавши співвітчизникам знамениті стандарти найшвидшої, найнадійнішої, найосяжнішої системи грошових переказів сучасного світу. Першою ж серед українських агентів Western Union УФГ була відзначена й призами за якісне обслуговування клієнтів.

Нині Українська фінансова група і 35 її банків-партнерів забезпечують понад третину всіх переказів, здійснюваних через систему Western Union у нашій країні. У них і відбулася згадана ювілейна акція. Її учасниками стали всі, хто в зазначений період переказував чи отримував тут гроші. Кожен з них отримав послуги на високому фірмовому рівні, сувенір, а також узяв участь у розиграші 10 супер-призів: 5 телевізорів і 5 музичних центрів. Нині всі переможці акції отримали свої виграші (детальніше про акцію і її переможців – тут>>>).

Слід відзначити, що подібні акції Українська фінансова група проводить постійно. Скажімо, нинішнього року в їх ході сувеніри і супер-призи отримали вже понад 70 тисяч клієнтів Western Union. І як показують відгуки учасників акції – і наші співвітчизники, і гості країни дуже задоволені і рівнем послуг, і отриманими сувенірами та подарунками. А на черзі – вже наступні заходи.
Фінансовий дисплей
 Київ 
 Лондон 
 Нью-Йорк 
 Токіо 

Про компанiю | Прес-релiзи | Реклама | Карта сайту | Контакти
АТ "Українська фiнансова група" © 2003
Розробка сайту Cintech - Ukraine