Вас задовольняють інформаційні матеріали на нашому сайті?
Так Ні

 Розсилки:
Новини
Прес-релізи


15.05. 2003 р. СТАТУТНИЙ ФОНД “ЮТІКО” ЗБІЛЬШУЄТЬСЯ У П’ЯТЬ РАЗІВ

Чергові загальні збори акціонерів АТ “Українська транспортна страхова компаня” (ЮТІКО), що відбулися 15 травня н.р., прийняли рішення про збільшення статутного фонду товариства до 100 мільйонів гривень шляхом додаткового випуску акцій. Мета цього заходу – залучення коштів для подальшого розвитку бізнесу УТСК. Рішенням цих же зборів прибуток компанії за підсумками 2002 року також спрямовано на формування її статутного фонду.

Зазначені дії наглядно відображають динаміку потужного розвитку УТСК “ЮТІКО”. Достатньо згадати, що в 2000 році статутний фонд компанії становив 1,262 мільйонів гривень; наступного, з приходом нових акціонерів, цей показник зріс до 5 мільйонів гривень, а 1 березня нинішнього року - до 20 мільйонів гривень. І ось уже через півтора місяці прийнято рішення про чергове, цього разу - п’ятиразове збільшення статутного фонду. Причому таке ж стрімке зростання спостерігається і в інших економічних показниках ЮТІКО (про них детальніше - у інших прес-релізах на нашому сайті), за значної активізації діяльності УТСК у багатьох сегментах вітчизняного страхового ринку. Попри свою “транспортну” спеціалізацію, компанія пропонує клієнтам широкий, універсальний спектр послуг, успішно реалізуючи 60 різновидів страхових продуктів.

Привертає увагу й те, наскільки енергійно УТСК досягає поставлених цілей. Приміром, рішення загальних зборів її акціонерів від 5 лютого 2003 року про збільшення статутного фонду компанії на 10 млн. грн. було реалізовано вже до кінця того ж місяця. Експерти прогнозують не менш чітке вирішення поставленого завдання і в терміни, визначені на нинішніх зборах. Власне, це й не дивно з огляду на склад акціонерів ЮТІКО, де на провідних позиціях - один із лідерів європейського ринку страхування ERGO VERSICHERUNGSGRUPPE AG з Німеччини, лідер вітчизняного інвестиційного ринку Українська фінансова група, Київська Торгово-Промислова палата.
Фінансовий дисплей
 Київ 
 Лондон 
 Нью-Йорк 
 Токіо 

Про компанiю | Прес-релiзи | Реклама | Карта сайту | Контакти
АТ "Українська фiнансова група" © 2003
Розробка сайту Cintech - Ukraine